| anonim_4396 a întrebat:

Pentru Melania Medeleanu: De ce ai ales aceasta meserie ca prezentator tv si nu in domeniul alimentatiei publice: brutar, patiser sau barman?

3 răspunsuri:
melaniamedeleanu
| melaniamedeleanu a răspuns:

Desi placinta cu mere si ghimbir imi iese grozav, e cam singurul motiv culinar pentru care prietenii mei ma viziteaza. Asa ca n-as fi avut sanse in domeniuhappy cat despre meseria asta a mea... de-ai sti ce frumoasa e... si ucigatoare uneori si cu nervi si cu patimi dar atat de frumoasa...

melaniamedeleanu
| melaniamedeleanu a răspuns:

Pt joanna22: mel a gasit oportunitatea cand avea 15 ani si a castigat un concurs in radio. Apoi unul in televiziune. Ea a ajuns fina primarului cand era deja angajata la Realitatea TV si nu-l stia pe domnul primarhappy

| joanna22 a răspuns:

Pentru ca a avut o oportunitate! cand a prezentat Bingo sau cand era fina d-lui Primar!