| sushii123 a întrebat:

Poate face un mecanic buna 1000 euro pe luna? cu tot cu ciubucuri si salariu!

2 răspunsuri:
| MadalinaD a răspuns:

Tatal meu este mecanic auto si pe luna face aprox. 1000euro, dar asta cu multa munca.Pe langa faptul ca se duce la servici, cand vine acasa are un fel de garaj unde mai repara masini.Cred ca in alte tari un mecanic e mai apreciat.

| xDeniisa a răspuns:

Buna!

1000 euro nu cred ca face, mai putin da. Adk ii chiar prea mult 1000 euro si pe luna, mai putin face si mai ales daca ii un mecanic bun. happy