| Lala0099 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva din domeniu ce salariu are in ziua de azi un asistent de farmacie cu postliceal?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Crezi ca mai este ca pe vremea comunistilor? Numai atunci aveau toti acelasi salariu si atunci se dadea spor de vechime si se mai diferentiau. Nu inteleg cum tineri ca voi aveti tot gandire comunista! Sa nu mai vorbesc de limba romana. Scrii "salar"!

| Violleta2022 a răspuns:

Salariul minim pe economie.

| Frank51 a răspuns:

Farmaciile private au salariile confidențiale, farmaciștii bugetari au grila de salarizare online.

| NunuNini a răspuns:

Nu iti poate spune nimeni.
In primul rand pentru ca salariile difera in diferite lanturi de farmacii. In al doilea rand, nu le convine sa spuna cat au.