| AvalohAlyn a întrebat:

Postul de asistent social se cauta in Romania? Cine imi poate spune mai multe despre Facultatea de Asistenta Sociala? In orasul meu e Teologie Sociala, am inteles ca-i tot acelasi lucru numai ca mai faci si putina religie.E adevarat? Daca fac Teologie Sociala am aceleasi drepturi si usi deschise ca si absolventii de Asistenta Sociala simpla? Sau cum e? Imi poate spune cineva materiile de la Teologie Sociala?

1 răspuns:
| Mariiaamariiaa a răspuns:

Cu asistenta sociala iti gasesti greu de lucru, uneori nu iti gasesti deloc. Mai bine fa-te asistent medical. E o meserie mult mai cautata/de viitor! happy