| anonim_4396 a întrebat:

Poti face masterul la UNArte dupa ce ai terminat o facultate de la ASE?
Funda.

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Desigur ca se poate, dar mai greu. Ti-o spun eu, absolventa UNArte, grafica, anul asta. Insa este o problema. Aici sunt mai putine locuri la master si in general "prioritari" sunt cei care au facut licenta la UNArte, mai ales ca majoritatea aleg sa continuie la acelasi departament si studentii se cunosc deja cu profesorii. Trebuie sa fii super bun ca sa reusesti sa intri. Bafta