| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Recomandari de joburi part-time de 4 ore pentru o persoana practica, sincera, deschisa!

Răspuns Câştigător
| Eriii a răspuns:

????

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Orice gasesti de munca in orasul tau: de la vazator in magazine, la vanzator la tarabe in piata.

| Freya1 a răspuns:

Eu ce am văzut part time e mai mult în curatenie,barman ospătar,bona,livrări, la supermarket sa așezi pe rafturi, sa pui preturi etc.

Acum dacă ai studii superioare poți sa vezi și de asistenta, sau poate la birou ceva, contabila etc.

| StrongHeart a răspuns:

Casier la magazin, e chiar fain, dar trebuie sa ai rabdare multa cu oamenii sau orice job in domeniul horeca(ajutor de bucatar, ospatar, barman).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videochat

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau un job decent!

| Eriii a răspuns (pentru Eriii):

NAH MOR DE CE AM FUNDA? Efectiv am vrut sa pun skull emoji dar am uitat ca se face? Crizez

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru Eriii):

Stai linistita ca ti-am dat Funda din greseala.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

Cred ca 99% dintre persoanele care fac vc au incadrarea ca "operator calculator" si daca nici a fi oc nu e job decent... si plus de asta, au mai fost discutii destule pe tema asta, exista si vc NON-NUD. Absolut decent. Stiu, e ridicol, dar exista oameni care platesc bani frumosi sa stea de vb cu cineva pur si simplu.

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru GabiDumitrescu):

Cum adica "vc"?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

Vc - video chat...

| Eriii a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

A ok ????

| Eriii a răspuns (pentru Eriii):

Ignora? Pun emojiuri din reflex

| Eriii a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

????

| Fantaspirit a răspuns:

Lucrător comercialhee hee

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru Fantaspirit):

Poti detalia, te rog!

| Fantaspirit a răspuns (pentru Andreea_Brandus_1995):

Aranjezi marfa pe rafturi, vânzătoare, dar cred că se poate și operator call center, lucrător KFC, Mc Donald's.

| mirelandrone2 a răspuns:

Belirea penisului.cu placere
vreau funda