| dariu a întrebat:

Sall cine ma ajuta sa-mi fac un site al meu unde pot pune ce vreau pe el cu gazduire gratuita si asa mai departe tot ce trebuie sa fac i

Răspuns Câştigător
| rockelle75 a răspuns:

Sper sa te ajute:
-www.piczo.com
-www.blogger.com
-www.weebly.com
-www.ucoz.com
-www.squarespace.com
-www.problogdesign.com
-www.blogspot.com
-www.webnode.com
cam atat... sper ca te-am ajutat! fundita?

7 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro (subdomeniul ucoz.com), un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
ucoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de Teme gratuite si editabile, etc.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| beldy a răspuns:

Intra pe www.muncitorcalificat.ro pote te ajuta cineva de acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu, total gratuit si personalizat cum vrei tu aici http://www.panalu.net/2010/10/cum-sa-mi-fac-un-blog-gratuit.html, in trei pasi, citeste articolul

| Biscotte a răspuns:

Incearca sa iti faci un blog...
blogger.com, worldpress, weblog.ro, 360.yahoo.com

| UNscriitor a răspuns:

Cel mai simplu este sa faci un blog. blogspot.com este patronat de google si are o interfata foarte simpla unde poti sa iti pui poze, ganduri etc

| Razvan1_2661 a răspuns:

Si eu vreau sa fac 1 sait si sa-mi pun chatu acolo care ma poate ajuta id meu razvan_puma09@yahoo.com