| andrei9530 a întrebat:

azi pe la ora 16 am fost contactat de firma Studio moderna din Bucuresti si doresc cateva informatii legata de firma (nu ma intereseaza salariul). Sunt seriosi cu angajati; isi jignesc angajati; bonusul din vanzari este primitprimit sau nu?

1 răspuns:
| LaraClarice a răspuns:

Nu stiu daca mai e de interes pentru tine acum, dar, iti recomnd nimănui Studio Moderna. Sefii sunt inculti, atat de inculți incat nu stiu sa scrie corect, de exprimat, nu cred ca ar trebui sa mai spun. Se practica nepotismul, surorile Nicolae stiu de ce.
Nu exista respect pentru angajat, cu atat mai putin pe vanzari.
Dar daca vrei sa lucrezi intr-o echipa relativ unita, si mai putin cu bun simt, daca te motiveaza cand se tipa la tine, cand nu ai un calculator de Doamne ajuta, atunci Studio Moderna e pentru tine.