| AlexJr11 a întrebat:

pot ajunge un fotbalist ca Neymar daca ma antrenez mult?

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Trebuie să te antrenezi foarte mult. Să îți placă mult fotbalul și să joci în timpul liber. Dacă te pricepi, înscrie-te la echipa de fotbal a orașului tău, sau a școlii. Apoi te poți duce la o echipă de juniori din București. ( Gen Steaua, Dinamo, etc. )

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca nu, ai nevoie si de talent pe langa munca

| ??c??? a răspuns:

Ai nevoie și de talent și să îți placă foarte mult să joci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie si har de la Dumnezeu, fotbalistii sunt ca si lautariiwinking

| Enna18 a răspuns:

Nu

| cobraSangerie a răspuns:

Daca ai noroc vei castiga un antrenament deci da estee posibil daca esti pregatit
te rog funda!