| Cipy23 a întrebat:

Sunt la un liceu economic din Bucuresti, am intrat cu media 8.28 ( am avut media de pe claesle 5-8 9.30, aici am luat mai putin pentru ca am avut o problema medicala am fost in spital si cand am iesit sa dau examenele dabia am reusit sa stau 1 ora, in fine nu conteaza ), semestrul asta vreau sa ma mut la un liceu de mate-info deoare ce vreau sa devin pilot de avion si aceast liceu m-ar ajuta in viitor. Vreau sa imi spuneti un liceu care sa aiba legatura cu aviatia ( cu toate ca nu cred ca exista ) sau un liceu de mate-info mai bun la care sa ma duc, si daca trebuie sa dau niste diferente etc.
MULTUMESC ANTICIPAT DAU FUNDA 100%

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Nu spui din ce oras esti si in ce zona stai pentru a fi mai aproape de raspunsul tau.