| Cipy23 a întrebat:

Sunt la un liceu economic din Bucuresti, am intrat cu media 8.28 ( am avut media de pe claesle 5-8 9.30, aici am luat mai putin pentru ca am avut o problema medicala am fost in spital si cand am iesit sa dau examenele dabia am reusit sa stau 1 ora, in fine nu conteaza ), semestrul asta vreau sa ma mut la un liceu de mate-info deoare ce vreau sa devin pilot de avion si aceast liceu m-ar ajuta in viitor. Vreau sa imi spuneti un liceu care sa aiba legatura cu aviatia ( cu toate ca nu cred ca exista ) sau un liceu de mate-info mai bun la care sa ma duc, si daca trebuie sa dau niste diferente etc.
MULTUMESC ANTICIPAT DAU FUNDA 100%!

3 răspunsuri:
| monicutzaMonicutz a răspuns:

Pai... dupa cate stiu eu un liceu f bun de mate-info ar fi Alexandru Ioan Cuza si poti sa te duci la intensiv infornatica sau la mate-info succes la scoala (si ca sa stii si eu sunt clasa a 9)

| Cipy23 explică (pentru monicutzaMonicutz):

Mersi de raspuns! Tu la ce liceu esti si ce profil? Daca esti la mate-info ma intereseaza daca este greu ( vreau sa stiu nu ca mi-ar fi frica ca nu fac fata )

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Pai eu nu sunt la mate-info...dar este sora mea si nu este foarte greu eu sunt la colegiul victor babes la stiintele naturii si fac aceeasi matematica ca la mate info doar pana intra 11 a si cred ca da vei face fata daca esti instet...