| DomnisoaraLove a întrebat:

voi ce parere aveti despre*** LUCIAN BUTE***:X? ILplaceti? daca da cat la 100 si de ce. Daca nu de ce si cat la 100 nu va place. Eu il ador!:XDau funda la cele mai bune raspunsuri. Restul vot! ppppa!
luccian bute$$$~`~`~`~`

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

Eu sunt fan LUCIAN BUTE deoarece sunt din Galati si este "unul de-al meu" dar nu pot spune ca doar din aceasta cauza.
nu e un increzut ca altii si este unul dintre cei mai mari boxeri din Romania.
dar tu poti sa imi spui de ce nu il suporta Doroftei pe Bute?

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Nu imi place nici nu-l urasc. dar dc a trebuit tu sa intrebi asta?straight face urasc intrebarile de acest genstraight face de parca ii pasa cuiva ca tie iti place de Butestraight face