| VValle007 a întrebat:

Salu! imi poate spune cineva care sunt liceele din Bucuresti in care dupa absolvire se da diploma de specializare(in afara de diploma de 12 clase)? Dupa absolvirea liceului vreau sa urmez facultatea de Drept. Daca se poate o specializare/profil sa ma ajute in domeniul asta.Multulesc anticipat.

1 răspuns:
| Ukka96 a răspuns:

Buna tata a fost la lceul petru maior la mate info si acum face facultatea de drept... nu conteaza la ce liceu te duci, important este sa inveti... Iti doresc SUCCES!:X