| anonim_4396 a întrebat:

Salut, a-si vrea sa sa stiu ce trebuie sa fac ca sa devin actor? Prietenii mei imi spun ca am talent dar nu stiu de unde sa incep.

5 răspunsuri:
| Locre a răspuns:

Daca esti elev, incepe cu Liceul de Arte(trebuie sa aiba sectii si pentru actorie), iar apoi cu Facultatea de Actorie... oricum fara studii nu ajungi prea departe, doar cu pile probabil.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce varsta ai. Daca esti la generala sau chiar liceu, ar trebuie sa te inscrii intr-un cenaclu in care se mai fac si activitati pratice.

| cosima11 a răspuns:

Daca ai talent, dupa terminarea liceului urmeaza facultatea de teatru si actorie. si poate o sa ajungi departee. :*

| Morenastyle a răspuns:

Sa sti ca si eu vreau sa devin actrita.winking dar trebuie sa termin scoala cu rezultate buna, apoi liceul apoi sa merg la facultatea de actorie.
si sa imi incerc norocul la casting.

| partyvip a răspuns:

Buna, eu am 16 ani sunt din constanta, eu am o idee eu as dori sa deschidem un canal pe youtub, acolo unde vom posta cele mai tari scenete, parodii etc. Vom strange grupuri de actori in fiecare oras prin intermediul internetului. iar daca ne reuseste devenim cunoscuti ma poti contacta pe adresa de email partyvipthisisit@yahoo.com sau pe adresa de mess partyvipthisisit pentru a discuta