| anonim_4396 a întrebat:

Aam dat ignore cuiva la yahoo messenger si nu stiu cum sa il bag din nou! Am incercat sa o mai adaug o data in lista dar nu ma lasa.Imi puteti spune cum sa o pot baga? Dau fundabig grin

8 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

Intră pe ID - Messenger (sus stânga) - Preferences - Ignore List - selectează ID-ul persoanei pe care vrei s-o adaugi apoi apasă pe delete - OK (să se salveze setările). Apoi adaugă-i ID-ul din nou în listă. ^_^

| Adelina04 a răspuns:

Dai sus la Messenger-Preferences-Alegi din lista din dreapta Ignore-Dai click pe persoana ingorata si dai Remove-Apoi o bagi din nou in listabig grin
Bafta

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Cand deschizi mess'ul scrie undeva sus''messenger''. Dai clik acolo, apoi iti apar mai multe optiuni. Tu o sa dai clik pe ''preferences'' si iti va aparea o lista. Din acea lista alegi''ignore list''. Din lista care o sa iti apara dai clik pe id-ul care vrei sa il bagi inapoi in lista iar apoi o sa vezi ca scrie undeva''remove''si dai clik. Apoi bagi id-ul din nou in lista... simplutongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gresit si am dat ignore sau cam asa ceva dar cind bag id imi spune cai valid sa mai incerc odata ma puteti ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut cum ati ascris dar imi spune cai valid ce sa fac sunt disperata era un id important

| Stranger79 a răspuns:

1. in messenger la Yahoo messenger preferences ai sa gasesti "ignore list". daca dai clik pe el ai sa vezi in dreapta o casuta in care iti apare id-ul celui ce i-ai dai ignore. Il selectezi si dai remove si gata happy Bafta

| .LoLo. a răspuns:

Intra pe mess la Messenger-Preferences-Ignore List dai click pe id respectiv si dai click pe Remove. Dupaia ii dai din nou add.Vezi ca poate ti'a dat el ignore si nu stiu daca merge sa'l bagi. Funda?; x

| Krysscristinakryss178 a răspuns:

Intra pe "Messenger" - "Preferences" - "Ignore List" - cauti si selectezi id-ul persoanei care vrei s-o adaugi in lista, apoi apara pe "Remove", apoi dai Apply, apoi ok. Dupa adauga id-ul inapoi in lista si astepti sa-ti dea add la id.