| L0V3pink a întrebat:

Am dat ignore cuiva din lista de messenger. Aam incercat sa o bag din nou in lista si nu ma lasasadImi puteti spune cum o pot baga in lista?

Răspuns Câştigător
| Eclipse_8761 a răspuns:

Trebuie sa o scoti mai intai din lista de ignor. Te duci la Messenger>Preferences> Ignore List ( a 7-a optiune de sus in jos in stangabig grin) Cauti id-ul respectiv in lista de acolo, dai click pe el si apoi Remove. Dupa aceea o poti readauga in lista:*

9 răspunsuri:
| Eclipse_8761 a răspuns:

Multumesc pentru apreciere:*

| florinflorin14 a răspuns:

Intri in mes
dai sus pe mesenger
apoi privacy options
dai ignore list
si selectezi pe cine vrei si apoi dai add
funda?

| Yuuki_5557 a răspuns:

Stiu asta lola... mi'ai dat ignore dar am intrat eu pe id'u tau si m-am "rebagat in lista".:d...imi multumesti mai tarziu.

| Rox_3754 a răspuns:

Messenger/preferences/ignore list/ remove-selectezi persoana si dai click pe remove/apply/ok. apoi o poti adauga din nou in lista happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti dea id ea inca o data

| Bubiko a răspuns:

Da. Stiu eu. Atunci cand dai F3 sa vezi ce ai vb inainte este View full archive si Archiving preferences. Dai la archiving si la ignore list. Apoi alegi un id si dai remove. Si gata. Poti sa-l bagi din nou in lista.

| Just Kiddin' a răspuns:

Intri la lista de "ignorati" si o stergi de acolo si abia apoi incerci sa o bagi din nou in lista big grin

| kidu_6779 a răspuns:

Salut.
Trebuie sa scoti id-ul din lista de ignore si apoi sa ii dai din nou add.happy

| JustMe_8650 a răspuns:

Te duci acolo sus unde scrie Messenger apoi dai la Preferences, Ignor List, si dai Add ca sa il adaugi din nou in lista.