| Leonho a întrebat:

Salut all. Vreu sa stiu cum pot sa devin asistent pe ambulanta. Sunt in clasa 11 pe sectia filologie, si vreau sa lucrezi pe ambulanta. Daca puteti ajuta cu informatiile ce curs sau facultate (depinde) trebuie sa fac sa devin asistent pe ambulanta?

1 răspuns:
| AndutzaAndu a răspuns:

Păi pentru asta trebuie să te duci pe medicină, la UMF sau cum o cheamă, de acolo mi se pare că sunt mai multe secţiuni, depinde pe care vrei să te duci.