| RamonR a întrebat:

Salut, am 14 ani si as vrea sa devin actor. Vreau sa ma interesez de castinguri pentru mai incolo, as vrea sa stiu cam in ce ar consta un casting? Funda big grin.

3 răspunsuri:
| bcn18 a răspuns:

Bunahappy Un coleg de-al meu s-a dus la casting si a jucat intr-o publicitate, dar si fratele lui mai mic.In videoclipul lui Smiley acasa piticul ala cu ochelari e fratisu`.El pentru publicitate a primit 8 milioane. Si acum in ce consta : El mi-a zis ca s-a dus acolo si l-a pus sa recite o poezie sa vada daca are vreun talent. Oricum sper ca te-am ajutat! Succes : *

| RamonR explică (pentru bcn18):

Aha, pai si ce poezie, la alegere sau i-au dat ei o poezie?

| bcn18 a răspuns (pentru RamonR):

La alegere adica sa vada cum se descurca happy