| Roxyr a întrebat:

Eu vreau sa devin actrita, dar nu stiu cum sa ma fac remarcata. Imi puteti da niste sugestii (in afara de castinguri)?
Dau FUNDA pentru cele mai multe sugestii.
P. S Am doar 13 ani!

Răspuns Câştigător
| denise_9126 a răspuns:

Hey (:
E foarte fain ca stii deja ce vrei sa devi si incerci sa o iei pe drumul actoriewinking
Ai putea sa te inscri in grupa de teatru a scoli ( dar cum nu multe scoli din RO au...-mai degraba cele din america si alte tari - ai putea sa propui la scoala sa se faca un grup ...de mai multi elevi care au aceeasi pasiune cu tine si impreuna cu un profesor/profesoara de teatru sa va pregatiti pentru o sceneta)
Cauta pe net. e posibil sa gasesc "cercuri " de actorie la care sa te poti inscrie si apoi sa faci facultatea de actoriewinking
Te poti duce la teatrul national din oras si sa te inscri pentru a juca in scenete la teatru.
Nu mai stiu... ce ai putea face in afara de castinguri pentru a te face remarcata.

3 răspunsuri:
| ale a răspuns:

Ai putea de ex sa iti trimiti poza la diferite reviste gen bravo girl sau cool girl sa apari pe coperta, nu stiu dar castingul e cea mai buna solutie.de ce iti e teama? nici nu stii de unde iti sare norocul, fa-ti curaj si du-te la diferite castinguri altfel nu vad cum ai putea facehappy
diferite concursuri pentru adolescenti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai bine este sa urmezi niste cursuri de actorie apoi sa te inscrii la cat mai multe agentii de casting cu putinta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aratai mamei tale ce poti si convingeo pe ea cat sa te duca la un studiou, iar acolo convingei pe regizori! ok e un sfat si eu vreau sa devin actrita si am 11 ani