| Mihail1Andrei1 a întrebat:

Salut, am 15 ani si as vrea sa incep sa lucrez, imi puteti da un exemplu unde se castiga peste suma de 10 milioane part time in Bucuresti sector 6.
Sunt la liceu de la 8 dimineata pana la 3. Deci dupa ora 3 puteti sa imi dati exemple. As prefera sa nu lucrez la MC sau KFC ca este prea mare graba si multe certuri dupa cum am observat.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce nu incepi sa lucrezi din facultate? sau dupa ce termini facultatea?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mai ai rabdare un an.

| raz0000001 a răspuns:

Ce pretenții laughing))