| badearazvan a întrebat:

Salut am 15 ani si vara asta m-am plictisit, la anul cand fac 16 ani vara vreau sa muncesc ceva, ospatar, barman ceva cu care sa castig niste bani, eu sunt la un liceu cu profil turism si alimentatie si in clasa 10 imi da diploma, deocamdata sunt a 9 ma intreb daca ma pot angaja? astept parerile voastre

3 răspunsuri:
| sabrina103 a răspuns:

Nu prea. Trebuie sa ai 16 ani

| badearazvan explică:

La asta ma refeream ca la anul fac 16 pana la vara, deci ma pot angaja?

| badearazvan explică:

La asta ma refeream si eu ca la anul fac 16, vreau sa stiu daca ma pot angaja ospatar