| VladutVlad2131 a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si se apropie momentul in care trebuie sa ma hotarasc ce liceu vreau sa urmez mai departe. As dori un profil dupa care sa obtin o diploma si sa ma pot angaja dupa liceu, dar sa urmez ulterior si o facultate, master in acelasi domeniu. Ce pareri aveti despre =Turism si alimentatie intensiv engleza=? Imi place sa comunic si ideea in general de turism. Imi recomandati altceva?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheoAnca a răspuns:

Ar fi o alegere buna turism si alimentatie dar ai putea alege si profilul economic si dupa liceu sa continui pe partea de comunicare/negociere/marketing

| TheoAnca a răspuns:

Ar fi o alegere buna turism si alimentatie dar ai putea sa te orientezi si pe profilul economic si dupa liceu sa te duci pe partea de comunicare/negociere in afaceri/marketing