| AlexIon9885123 a întrebat:

Salut, am 16 ani impliniti si sunt in cautarea unui loc de munca pe timp de vara. Ma poate ajuta cineva cu informatii sau sfaturi cu privire la posturi libere din Prahova?

Răspuns Câştigător
| NicollHellen a răspuns:

Bună, îți recomand Lady.s Cosmetics. Și poți continua și în timpul liceului. Cu o vechime de 10 ani pe piața românească, fosta companie Metropolitans, Actuala Ladys. Cosmetics, a dat dovadă de profesionalism în orice situație! (Redumirea companiei s-a făcut în conformitatea cu cerințele advertiserilor)!
Dorința de evoluție se reflectă în satisfacerea nevoilor clienților și colaboratorilor prin produsele de înaltă calitate la prețuri ușor accesibile, prin transparența planului de marketing și strategia abordată, dar și prin punctualitatea de care se dă dovadă, iar aici mă refer la livrarea comenzilor într-un timp cât mai scurt și în perfectă stare! Detalii pe http://nicollhellen.blogspot.ro/ sau http://www.facebook.com/nicoll.hellen. O zi superbă! :* ps : mai poți intra și aici : http://www.trafic.ro/vizitatori/top-siteuri-locuri-de-munca/saptamana

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Iti admir dorinta de amunci in timpul vacantei.Din pacate ai doar 16 ani si se gaseste mai greu loc de munca pentru tine.Ai putea totusi sa te interesezi la o ferma agricola.E perioada spicuitului de porumb, 50 lei la zi cu mancarea de acasa. Altundeva nu vad, dar daca stie cineva... sa raspunda.

| Ciurar_Laviniu_1981 a răspuns:

Cauta la un local de zi ca barman sau chelner ne e nevoia sa ai 18 ani pentru potul de cherner i gatigi in jur de 100 lei pe zi