| crazyjoker13 a întrebat:

Am 17 ani, trec pe clasa a 12a(profil economic) si nu stiu inca ce-as putea sa fac pe mai departe. Majoritatea colegilor sunt hotarati deja ce facultate sa urmeze. doar eu n-am habar. laughing.
Ce facultate as putea sa urmez in Cluj?laughing Pe economie-contabilitate nu m-as axa foarte tare datorita simplului fapt ca nu am niste profesori asa de buni.
In mare parte sunt pasionat de limbile straine(engleza mai ales, franceza mai deloc) si sunt un elev mediocru. Ar fi excelent un raspuns prin care pot afla ce pot face si prin urmarea facultatii sugerate de voi. happy
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Da....la limbi straine nu faci nimic fara latina...
Iti sugerez sa mergi la stiinte sociale sau administratie publica.

1 răspuns:
| crazyjoker13 explică:

Nu m-ai lamurit prea tare. si de la facultatile respective ce-as putea iesi?