| Doryan33Antonyo22 a întrebat:

Am 20 de ani
Imi caut un loc de munca in București, mai exact in Militari.
Ma poate ajuta cineva cu o parere?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce profesie/calificari ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vrei in militari la ikea sau la auchan? Spune ne mai exact ca doar nu putem ghicii ce cauti tu in militari, si de ce doar in militari ca bucurestiul e mare poate gasesti in mall veranda la obor servici.

| Mirel4412 a răspuns:

Ce sa faci mai exact?

| ACTH a răspuns:

Depinde in ce domeniu. Depinde ce studii ai. Poți sa fii de la măturător de străzi, la doctor. Noi de unde sa știm?

| CatalinB11 a răspuns:

Salutare! Exista multe site-uri de recrutare unde iti poti cauta un loc de munca potrivit aptitudinilor si cunostintelor tale. Iti las cateva mai jos. Succes!

jooble.ro
anuntul.ro
ejobs.ro
publi24.ro