| cornelia_popa a întrebat:

Am auzit ca poti intra in legiunea straina, insa sunt curios cum reusesti sa te intelegi cu ceilalti. Adica acolo pot fi oameni de diferite natii, cum vorbiti daca nu stiti franceza? Cu engleza nu stau prea bine. Ar fi o sansa sa iti poti imbunatati cunostintele? Sau e clar ca nu vei trece de probe daca nu stii sa vorbesc bine engleza?

1 răspuns:
| 1234567anaa a răspuns:

Da engleză se vorbește, și nu doar aceasta contează și probele sportive.