| CorteXx a întrebat:

Salut!
Am fost admis în cadrul facultății de management și administratie publica la ASE.Intrebarea mea este daca merita sa fac aceasta facultatea și dacă îmi poate spune cineva cu ce se mănâncă(nu prea am idee ce pot face după terminarea acesteia).Nu știu dacă are relevanță dar am terminat mate-info.
Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ai trimis întrebarea de pe Internet Explorer?

| CorteXx explică (pentru Frank51):

S-au încercat o gluma, sau?

| johnnny123 a răspuns:

Păi te-a admis cineva cu forța acolo? Dacă nu știi cu ce se mănâncă, de ce te-ai înscris?

| CorteXx explică (pentru johnnny123):

Am dat la management, dar au fost puține locuri și nu am intrat, și am intrat la administrație publică.

| LaviniuA a răspuns:

Administratie publica inseamna ca poti sa lucrezi la stat.
Am auzit ca la noi cei care lucreaza la stat o duc bine si muncesc putin laughing
Vezi si tu pe siteul facultatii un orar macar din anii trecuti. Asa afli ce se face acolo. Ar trebui sa gasesti si ceva materiale de pe la cursuri.

| CorteXx explică:

P.S.:sunt la administrație publica