| Florescu_Vlad_1994 a întrebat:

Salut, am nevoie de putin ajutor in legatura cu facultatea. M-am inscris la Universitatea din Bucuresti, la Facultatea de Informatica, unde am dat si examen, si la ASE, la Informatica Economica, unde voi da examenul pe 24 si 25. Banuiesc ca voi intra la amandoua la fara taxa, insa nu sunt sigur unde sa raman. La informatica ma descurc destul de bine, economia nu m-i se pare grea thinking As vrea sa stiu care imi ofera oportunitati mai bune de angajare. Cum nu mai e mult timp pana la inmatriculare, as fi recunoscator daca mi-ati putea raspunde intr-un timp cat mai scurt big grin
Multumesc!

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Facultatea de info e seriasa, aialalta e. mai mult... din gura
fa-te itist serios sa mananci o paine demna nu facand hau_hau