| EmilLyWilliamS a întrebat:

Salut,am o intrebare am hotarit dupa ce termin liceul sa plec de, marketing sau de agent imobiliar.dar nu stiu ce trebuie sa stiu pentru astea ce obiecte mai precise.care e mai buna platita si care e cea mai intrebata.àhappy merci si fundita. :*

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Agent imobiliar te-ar prinde tare bine, pentru ca esti platita in functie de imobiliarele vandute: ai un procent din vanzari.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pentru tine, nici una nici alta! Cred ca ai nevoie de facultatea de Litere happy

| cristimihailov a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iei calea marketingului (daca doar astea doua sunt disponibile). Cei cu marketing pot sa faca si pe agentii imobiliari.

Poate reusesti sa scrii si in romana fara sa folosesti translatere.