| BosuFemeilor232 a întrebat:

Salut, am o intrebare: ce job pot avea dupa terminarea liceului cu profil Turism si alimentatie?

Răspuns Câştigător
| Gaby212 a răspuns:

Nu-i baga in seama pe cretinii care iau totul la misto si dau raspunsuri la pocneala...Saracii nu-s capabili de mai mult.
Daca nu vrei sa continui studiile postliceale si sa te inscrii la o facultate de stiinte economice, uite cateva profesii pe care le poti avea:ghid sau agent turistic, consultant de vanzari, bucatar sau ospatar.
De preferat ar fi sa continui cu facultatea, asa ai putea sa devii expert contabil.

1 răspuns:
| Andreibbv19 a răspuns:

Poti ajunge manager, eu sunt asistent manager si am terminat pe turism si alimemtatie publica. Dar acum fac facultatea de stiinte economice profil management. Bafta