| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Am o nelamurire...Ce Laptop este mai bun dintre aceste doua modele:Laptop TOSHIBA Satellite P855-10Q, Intel Core i7-3610QM 2.3GHz, 15.6", 8GB, nVIDIA GeForce GT 630M, Windows 7 HP SI Laptop HP Pavilion dv7-7001sq cu procesor Intel® CoreTM i7-3610QM 2.30GHz, Ivy Bridge, 8GB, 1TB, nVidia GeForce GT630M 2GB, Microsoft Windows 7 Home Premium, Midnight Black?

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

HP e recunoscut international drept al The Microsoft Company asa ca e net superior la partea de software asa ca Windows 7 Home Premium e okhappy iar din ce detalii ne-ai dat tu, HP-ul are HDD de 1TB asa ca e mai mare decat Toshiba, iar placa video(ma refer la memoria RAM) e mai mare la HP, ca sa nu mai vorbim ca Ivy Bridge iti v-a permite o viteza ridicata la net prin placa de retea integrata(aprox. 150MB\s daca nu ma insel). Toate caracteristicile recomanda HPhappy insa alegerea e a ta si in functie de pretwinking

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Păi al doilea, pentru că are placa video de trei ori mai puternică! Restul specificaţiilor sunt identice...

| ƒαηтαѕу a răspuns:

HP-ul pentru. ca dala am eu si este foarte bun, grafica super, si iti incap multe jocuri si ti se misca tare rau.

| Mickael a răspuns:

Dupa parerea mea al doilea laptop este mai bune, deoarece ai precizat mai multe informatii despre acesta.