| alexalex27 a întrebat:

Dece nu imi merge happy wheels? sad

Nu imi arata fereastra aia pe pagina de la net. O fi de la google chrome?
Dati-mi un raspuns va rog.

Mersi anticipat! happy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai instalat Adobe Flash Player?

| alexalex27 explică (pentru Salontanul):

P.S. nu e de la google chrome ca am incercat si cu internet explorer si tot nu merge

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca Adobe Flash Player trebuie instalat pe fiecare browser.
Daca pe nici unul nu-ti merge o fi ceva problema cu Windowsul tau. Habar n-am.

| alexalex27 explică (pentru Salontanul):

Cum adica instalat pe fiecare browser?

| Salontanul a răspuns (pentru alexalex27):

Intri pe siteul: http://get.adobe.com/flashplayer/
de pe fiecare si-i dai instalare. Si de I.E si de pe Google Chrome.

| alexalex27 explică:

Da am instalat

| alexalex27 explică:

Trebuia sa instalez pe I.E.happy
Iti multumesc ca mi-ai fost alaturi.
Google Chrome e nasol nu zicea sa dau pe site-u lor sa instalez Adobe. Zicea "
". mersihappy