| Andreideca123 a întrebat:

Am primit un interviu ca insotitor de bord la Ryanair. Nu stiu ce sa fac. Eu sunt contabil la o firma de 3 ani. Anul acesta ar trebui sa termin masterul. In caz ca iau acest interviu la RyanAir nu stiu ce sa aleg. As dori cu tot sufletul sa plec din aceasta tara de care sunt total scarbit dar constiinta imi spune sa stau la locul actual de munca si sa imi termin studiile. Ma puteti ajuta cu o parere?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Du-te!
Nu pleci definitiv din țară. Vezi toată lumea!
Salariul salariu!
Continuă-ți studiile la FF sau frecvență redusă. Nu te lăsa!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poti pleca din tara sau nu dar mai bine alege ce iti face placere, daca iti place mai mult poti pleca din tara.