| crystycj a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare as dori sa plec in SUA cine ma poate ajuta sa imi spuna de ce acte am nevoie si unde trebuie sa mearga persoana de acolo care imi face chemare unde trebuie sa mearga el de acolo. el este cetatean american va rog

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cauta pe Google Ambasada SUA la Bucuresti si gasesti acolo toti pasii de urmat si toate documentele necesare. Inarmeaza-te cu multa rabdare si nu presupune ca primesti, automat, viza de State. Mult succes!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Persoana care iti face chemarea nu trebuie sa mearga nicaieri, tu trebuie sa mergi, pentru viza, la Ambasada SUA din Bucuresti. Gasesti actele de care ai nevoie pe site-ul oficial al Ambasadei. Numai bine!

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la ambasada americana pentru viza.Acolo afli tot ce iti trebuie pentru plecare.