| AlexuTzzuAlex2000 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, cat de greu credeti ca o sa imi fie la facultatea de mecanica ( inginerie auto) avand in vedere ca eu am terminat la liceu pe stiinte sociale?

Răspuns Câştigător
| laSoledad a răspuns:

Apoi daca nu exista examen de admitere si poti sa intri si daca intr-adevar esti pasionat, sunt sanse mari sa reusesti, daca te tii de treaba sa te pregatesti pe stiintele astea exacte si sa recuperezi. Multa bafta!

2 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Te-ai aruncat in aer! rolling on the floor
Slabe sanse sa treci examenul (daca e vreunul).

| AlexuTzzuAlex2000 explică (pentru laSoledad):

Nu exista, asta zic, masinile sunt pasiunea mea.

| laSoledad a răspuns (pentru AlexuTzzuAlex2000):

Apoi daca nu exista examen de admitere si poti sa intri si daca intr-adevar esti pasionat, sunt sanse mari sa reusesti, daca te tii de treaba sa te pregatesti pe stiintele astea exacte si sa recuperezi. Multa bafta!