| florinagabriela15 a întrebat:

Buna dragilor. Trec in clasa a 9a si ca profil la liceu oscilez intre stiinte sociale si mate info. Avand in vedere ca apoi as vrea sa urmez facultatea de psihologie, care credeti ca ar fi ma avantajos? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Catafu a răspuns:

Cu siguranta stiinte sociale daca vrei sadai la facultatea de psihologie ...acest profil te ajuta mult mai mult. sper ca te-am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea: 80% ar fi bine la stiinte sociale, 20% la mate info.
PS:Matematica nici nu te-ar ajuta si PPS:Te-ar durea durea capul de la atata mate, crede-ma!