| abstract3D a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare ce medie imi trebuie cat de cat pentru a intra la liceu profil matematica-informatica va rog seriozitate sa imi spuneti

8 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Depinde de liceuhappy

| MoNsTeR a răspuns:

Precis esti a5-a /a6-a. o sa vezi.cand o sa fi a8-a o sa primesti brosurile cu liceele si o sa vezi akol si ultima med de adm pe anul precedent si dupa alea te poti orienta mai bine.de ex la mine a fost anul trecut 7, 99 med de adm acum e 8, 40 la mate info.sau la bio chimie a fost 8, 04 acu e 5, 83 si un loc liberlaughing. tziam spus astea ca sa vezi ca nu te poti lua dupa ce spun unii si altii.toate sunt strict orientative.med difera de la generatie la generatiewinking. u sanveti bine sa nu stai cu frica ca intri ca nu intri

| Piticaaa a răspuns:

Exista licee si licee. Daca ai peste 8-8. 50, e bine... Depinde un locuiesti, eu pot sa ma refer doar la cele din Bucuresti. Mai exista si cu medii de la 7 in sus, dar acele licee sunt mai naspa, cum sa zic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de liceu ce medie de admitere aretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de bun vrei sa fie liceul sunt licee in bucuresti gen dimitrie gusti unde se intra cu 6. 30 si mai sunt licee gen sava unde se intra cu 9 si ceva; D

| clauu a răspuns:

Eu am intrat la mate info la a doua clasa cu media de admitere 9. 04

| abstract3D explică:

Multumesc si app am intrebat asta deoarece trec a8a oricum multumesc

| DenY_6528 a răspuns:

Depinde de liceu. mai putin de media 8, 50 nu credbig grin