| VTX a întrebat:

Cine imi poate da mai multe informatii despre FAIMA(Facultatea de Antreprenoriat, Ingineria si Managementul Afacerilor)? Vreau sa stiu daca ar fi utila o astfel de facultate; daca o sa imi gasesc usor de lucru)

1 răspuns:
| costyn162 a răspuns:

Politehnica are o astfel de facultate. Nu stiu cat de buna este insa sunt foarte multi absolventi de liceu care se inscriu la aceasta. Numai cuvantul "antreprenoriat" trebuie sa te duca cu gandul la ceva bun pentru viitor.