| Iuli111 a întrebat:

Am si eu o problema... daca termin academia de politie Alexandru Ioan Cuza din Bucuresti la drept cu ce salariu ies? Daca mai continui studiile la drept pot avansa mai repede in grad sau pot ajunge procuror?laughing Explicati-mi si mie cum ma ajuta facultatea de drep dupa ce termin academia de politie.....care este legatura dintre ele

1 răspuns:
| Kirro a răspuns:

Mai, salariul poate sa fie si de 200.000 si de 20.000 si de 2.000 si de 200 si de 20 si de 2 lei, dar acum depinde cu | cat te angajeaza cel care te angajeaza, iar faza cu facultatea si academia de politie... nu stiu sigur, facultatea te ajuta sa devii avocat iar academia politist = avocat + politist = UNKNOWN... cel putin nu stiu asta eu. Bafta