| edyBit a întrebat:

Salut am sunt la profilul tehnic la specializarea Constructii, instalatii si lucrari publice cum pot sa aflu la ce facultate pot intra? precizez ca am ales sa dau bacul la matematica fizica si romana * matematica m2 fizica m2
As dori sa stiu daca pot intra la o facultate de automatica si calculatoare sau electorinca telecomunicati si tehnologia informatiei

Răspuns Câştigător
| On3St4r a răspuns:

Da, de fapt, poți intra la orice îți dorești tu, contează să iei bacul, iar apoi testul de admitere la facultatea pe care o dorești. Poți că dai de exemplu, și la filosofie dacă vrei. laughing

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti intra la orice facultate, nu este important profilul liceului absolvit, importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la admitere.