| numesiprenume0 a întrebat:

Am terminat anul trecut 2 din 3 ani de scoala postliceala. Spun asta pentru ca dupa ce termin as dori sa raman pe sectia de fizioterapie. Anul acesta(anul 3) as dori sa fac si practica, dar mi-e teama ca nu voi fi acceptat pentru ca nu stiu bine materia. P.S. practica as dori sa o fac in alt loc(nu cel propus de scoala).
Cine ma poate ajuta cu sfaturi despre ce ar trebui sa stiu in principal si daca se poate niste link-uri cu materia pe scurt? Ofer funda!

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Asta poate sa ti o spuna doar o persoană care lucrează în domeniu