| Bogdy4Boss a întrebat:

Salut TPU, anul acesta termin o facultate de agronomie, nu stiu daca are relevanta dar va spun acest detaliu deoarece poate este un avantaj pentru admiterea la postliceala de politie la Campina si as vrea sa-mi detaliati si mie in ce consta fisa medicala daca se tine cont de inaltimea raportata la greutate si la ce ar trebui sa am grija pentru a ocupa un post in politie si in ce constau probele fizice. Multumesc frumos pentru cine incearca sa ma ajute si as dori detalii de la cei ce au trecut prin asa ceva recent.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"termin o facultate de agronomie, ...este un avantaj pentru admiterea la postliceala de politie"

nu, nu e de nici o culoare

| Bogdy4Boss explică (pentru sierra1):

Nu asta a fost gandu' meu la inceput. dar dupa cum merge treaba cu angajarile pentru persoanele fara experienta am luat in calcul treaba cu politia, am mentinoat treaba cu facultatea pentru ca m-am gandit ca poate ajuta la admitere.