| costincapslook a întrebat:

Salut, am terminat si eu clasa a 8a si acum trebuie sa aleg un profil.M-am gandit ca ar fi bunicel profilul "stiinte ale naturii" pentru ca fac matematica si s-ar putea sa ma ajute la faculate...

1.La fizica si la chimie nu prea mi-am dat silinta si am avut media 5 la chimie si 9 la fizica(unde am luat note pe degeaba laughing credeti ca daca ma voi apuca cat de cat de invatat voi reusi sa
3.Este grea fizica chimia si matematica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt grele fizica, chimia si matematica. Nu ai cum sa el inveti dintr-o data.
Daca nu te pricepi la acestea, iti recomand alt profil.happy

1 răspuns:
| CM_CM_1988 a răspuns:

Nu. Le inveti intr-o noapte.