| PleşaMihai21 a întrebat:

Salut! Am un kit de tatuat dar faza e ca am cerneala pentru piele artificiala. Mi-am facut niste tatuaje mici pe degetele de la mana, ceva discret, si am observat ca nu se prinde...dau cu crema imediat, si insist cateva zile, dar nu prea se prinde, raman doar umbre. Credeti ca vopseaua e de vina?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca cerneala aia iti infecteaza pielea si daca intra in sange poate sa fie toxica.
Nu te juca cu substante neaprobate medical, ca risti sa te imbolnavesti grav de la porcariile care intra in sangele tau!