| mihai_1345 a întrebat:

Salut, anul viitor o sa fiu cls. 12(profil economic) am o nelamurire despre facultati. Sunt din Galati si as vrea sa dau la Universitatea Danubius, la facultatea de drept, intrebarea e: Am nevoie de o medie anume de admitere? Aici e site-ul lor oficial:
http://www.univ-danubius.ro/

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asta nu se poate spune precis, care o sa fie ultima medie de admitere la anul. Informativ te poti uita care a fost ultima medie in acest an ori poti merge personal la facultate sa vezi listele cu admisi. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asta nu se poate spune precis, care o sa fie ultima medie de admitere la anul. Informativ te poti uita care a fost ultima medie in acest an ori poti merge personal la facultate sa vezi lista cu admisi. Succes si numai bine!

mira
| mira a răspuns:

Situatia se modifica de la un an la altul.

| Bernoullie a răspuns:

Costa mult