| Elena_Andreea_1996_TnbJ a întrebat:

Salut, as avea o intrebare in legatura cu probele medicale cu cele de la AFT Sibiu. Acum cateva saptamani am fost trimisa la spitalul medical al ORL pentru o problema majora, nu de sanatate ci una la care nu as putea sa o rezolv de cand eram mai mica. Este vorba de dictia in armata ceea ce nu stiu daca conteaza sau nu exact. Orelistul acelui spital militar a zis ca din punctul lui de vedere nu exista nici o problema. Insa din punctul psihologicului nu sunt apta pentru asa ceva. Rog raspuns concret si sincer cine stie. Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Schimba psihologul. cere o reevaluare sau fa apel la consiliul psihologilor din Romania, in caz de ai vreo problema serioasa cu psihologul.

| Elena_Andreea_1996_TnbJ explică (pentru Donsavas):

Este problema doar de dictie, nimic altceva. de schimbat nu am cum sa-l schimb... centrul militar te trimite la acelasi clasament din judetul tau. Nu poti schimba centrele militare cum vrei tu, si la o adica eu cred ca comisia justifica problema, nu doar o singura femeie, n-ar avea acum.

| Donsavas a răspuns (pentru Elena_Andreea_1996_TnbJ):

Multumesc pentru evaluare! V-am spus sa schimbati psihologul, nu centrul militar!

| Elena_Andreea_1996_TnbJ explică (pentru Donsavas):

Eu stiu ca nu am cum sa schimb asta...din ceea ce mi s-a spus la Biroul de informatii si recrutare. Dar mai fac o incercare. Multumesc pentru ajutor.