| yobudTud a întrebat:

Salut!
Aș dori să plec la muncă în străinătate pentru o perioadă de 1-2 ani și nu știu de unde să încep.
Doresc să merg în sectorul de alimentație publică, respectiv ca bucătar sau într-o fabrică.
Țin să menționez că am experiență 5 ani în bucătărie, 2 ani ca operator preparator într-o fabrică de industrie alimentară și o diplomă de inginerie și management în alimentație publică și agroturism pe care nu am pus-o încă în practică big grin
De asemenea, m-aș mai întreba dacă merită să apelez la o agenție de recrutări și la care.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta o agentie de rectrutari din tara respectiva, unde tu stapanesti limba lor cel mai bine, ca sa te poti descurca si sa ai sanse sa ti se ofere job. Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, la recrutări.

Întrebări recente