| simo80 a întrebat:

Salut, as dori un sfat nu stiu daca am postat in locul potrivit subiectul meu.As vrea sa plec cu fetita mea in franta sotul meu fiind acolo din 2009 am fost in vizita si as vrea sa ne stabilim acolo ce credeti? o sa ne fie greu? fetita are 6 ani imi este frica de schimbarea asta aici in tara nu am unde sa lucrez sunt in ultimul an la facultate va multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar stabileste te in Franta, nu stiu de ce nu ai facut o pana acum straight face