| Anonimul123321 a întrebat:

Salut! As mai putea intra la academia de poliție sau la jandarmi dacă am folosit steroizi in trecut? Analizele medicale sunt bune, ar avea o legătura? Ce teste se fac?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu te-au afectat grav la gândire/logică, sigur că ai putea

| Gia23 a răspuns:

Stai linistit, eu stiu pe cineva din jandarmi care are bile-n penis, si tot a trecut cu brio, steroizii se elimina, daca nu ii consumi in prezent, sau nu consumi alte mizerii, nu vei avea probleme, fii concentrat sa ajungi pana la analizele medicale!

| Anonimul123321 explică (pentru Gia23):

Deci se fac doar analize normale de sânge?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Gia23):

Eu stiu pe cineva din jandarmi care are bile-n penis
TE CRED, DAR
te rog MULT, descrie pe larg idea, NU mai pot de ras big grin
NU trebuie sa dai nume (si sa incalci vreo lege), doar idei tongue

| Gia23 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Ah, dar nu m-am bucurat de ele eulaughing))! dar o intreb pe sora-mea, ca e vorba despre cumnatul meu si nu am voie sa ma gandesc la astalaughing))

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Gia23):

Cumnatul... LOL rolling on the floor