| FaneFane6564 a întrebat:

Salut, as vra sa fac cover-uri la melodii pe Youtube, dar nu prea stiu ce microfon să-mi iau si nu stiu ce mai trebuie.Gen Cobor Maynard.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca prelucrezi pe calculator, poti folosi ORICE microfon facut pentru calculatoare, chiar si cele de 20-30 lei sau mai putin.
Volumul microfonului vei regla din mixerul windows-ului, dand click dublu pe iconita de difuzor din Task menu.

| Gabi_YT_Here_1994 a răspuns:

Salut, vreau sa iti cer sa
mi faci o melodie big grin *Geamanu07* pe Youtube big grin
te rog eu mult big grin

| Toffe_Teo_2001 a răspuns:

Foloseste Audio-tehnica at 2020 este un microfon foarte bun si la un pret mic.